Офіційний сайт кандидата у депутати мажоритарного округу

Яременко Богдан Васильович

Одномандатний округ № 215
Частина Деснянського та Дніпровського районів (Лісовий масив, Воскресенка, Райдужний масив, частина Троєщини та селище Биківня).

Голова правління фонду “Майдан Закордонних Справ”. Політик,
громадський діяч, незалежний експерт із питань міжнародних відносин.Народився
25 вересня 1971 року в місті Києві. Закінчив філологічний факультет Київського
університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю “філолог, викладач
української мови та літератури”. Понад 20 років працював на дипломатичній
службі на різних посадах в міністерстві закордонних справ України, секретаріаті
кабінету міністрів України, секретаріаті президента України. Очолював генеральне
консульство України в Единбурзі , генеральне консульство в Стамбулі та за
сумісництвом – постійним 
представником України при Організації Чорноморського економічного
співробітництва.

Фото Яременко Богдан Васильович
Цінності
Людина – найвища цінність. Реформи повинні позитивно позначатися на кожній Людині, а не на десятьох сім’ях.
Цілі
Заможний громадянин – заможна держава. Ми запровадимо одноразову «нульову декларацію» для бізнесу. Кожен бізнесмен за 5% зможе задекларувати та легалізувати свої доходи. Отримані кошти підуть на зменшення тарифного навантаження для малозабезпечених. Пройшовши «економічне чистилище», кожен отримає шанс у подальшому чесно вести бізнес у країні.
Соціальна відповідальність
Як ваш представник у Верховній Раді беру на себе зобов’язання працювати в інтересах народу України, голосувати по совісті, регулярно звітувати, бути доступним для вас.

Що зробив до виборів:

 • Громадська діяльність
  Активно підтримував Революцію на граніті. Займався громадською діяльністю. Під час роботи генконсулом в Стамбулі засудив дії беркутівців за побиття студентів на Майдані. За таку принциповість та чесність позиції був звільнений з посади. Брав участь в Революції гідності.
 • Заснування фонду «Майдан закордонних справ»
  У 2014 році заснував благодійний фонд «Майдан закордонних справ», який розробляє рішення щодо проблем повернення Криму, припинення війни на Сході України та захисті національної безпеки.

Програма

 • 01. Вдосконалення роботи механізму влади:

  Запровадження механізму відкликання депутатів усіх рівнів, які втратили довіру виборців. Скасування недоторканності народних депутатів і спрощення процедури імпічменту президента. ● Ліквідація непотрібних державних органів і зайвих функцій. ● Притягнення чиновників до відповідальності за незаконне збагачення. Посилення відповідальності за корупційні злочини – зокрема, впровадження обов'язкової конфіскації майна корупціонерів. ● Запровадження електронного голосування на виборах за допомогою інтернету та смартфонів. ● Очищення та перезавантаження прокуратури, СБУ, антикорупційних органів. Припинення свавілля правоохоронних органів і податківців щодо бізнесу. ● Обмеження олігархічних монополій і скасування формул на зразок «Роттердам+» в енергетиці.

 • 02. Розвиток армії:

  Реформування Збройних сил України, а також сектору безпеки і оборони держави на основі цінностей і стандартів НАТО, поліпшення матеріального забезпечення армії. Встановлення видатків на оборону в розмірі не менше 5% ВВП.

 • 03. Зовнішньополітична діяльність:

  Реформування системи зовнішньої політики в напрямку підвищення її підзвітності, професійності, патріотизму та порядності працівників. Захист інтересів громадян України за кордоном має стати одним із основних пріоритетів у діяльності держави на міжнародній арені.

 • 04. Розвиток культурної та гуманітарної сфери:

  Сприяння розвитку української культури шляхом гідного державного фінансування та пільг, а не заборон і штрафів. ● Запровадження базової зарплати педагогів на рівні трьох мінімальних плюс доплати за кваліфікацію та стаж.

Ви можете написати про свою проблему кандидату особисто.

Для цього ми розробили мобільний додаток. Просто зареєструйтеся, напишіть проблему та чекайте на відповідь

НАПИСАТИ КАНДИДАТУ

Офіційний сайт кандидата у депутати
мажоритарного округу